Market İş İlanları

Şok İş Başvurusu

Şok iş başvurusu için online iş başvuru formunu doldurabilir ve cv bilgilerinizi insan kaynaklarına gönderebilirsiniz. Şok Market iş ilanları ve kariyer olanakları.

Şok Hakkında Bilgi

Ülkemizde yer almakta olan ve indirim marketi olarak faaliyet gösteren en yaygın üç marketten bir tanesi olan Şok ilk olarak 1995 senesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. İlk kurulduğu dönemde mağaza sayısı sadece 13 idi. Bu 13 mağaza ile birlikte halka ucuz ve nitelikli hizmet vermeyi hedefleyen Şok özellikle ürünleri halka sunma aşamasında yapılmakta olan masrafı da minimum düzeyde tutmayı hedeflemiştir. Bu sayede mağazalara yapılacak olan çeşitli masrafları azaltmış ve ciddi bir masraftan da kurtulmuştur. Bu noktada yapılmakta olan tasarruf sayesinde ise müşterilere sunulan ürünlerin ücretleri de diğer marketlere göre çok daha uygun olabilmektedir.

Açıldığı günden bu yana sahip olduğu marketçilik anlayışı ile birlikte devamlı olarak büyüme yakalayan Şok marketler zinciri günümüzde hemen her ilde bulunan dev bir zincir haline gelmiştir. 2000 senesinde 5 sene önce 13 mağaza olan sayısını 291’e yükseltmiştir. Bu sayı 2005 senesinde 311 ve 2010 senesinde ise 1254 sayısına yükselmiştir. Halen daha yeni il ve ilçelere yeni marketler açmaya devam eden Şok sahip olduğu kaliteli ve uygun fiyatlı marketçilik anlayışı ile çok daha büyük bir zincir olmanın temellerini atmaktadır.

Şok mağazaları normal market satışlarının dışında internet üzerinden de ürün satın alabilme imkanı sunar. Şubelerinden başka online ortamda  da çağa ayak uydurarak online alışveriş imkanı sunan Şok Net özellikle evden çıkmak istemeyen ve poşet taşımadan daha konforlu bir alışveriş gerçekleştirmek istemeyen müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Bu sayede kısa sürede seçtiğiniz ürünler kapınıza kadar gelecektir. İnternet sitesi üzerinden alışverişlerinizi yapabileceğiniz gibi mobil uygulamayı edinerek daha pratik bir şekilde de alışverişinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Şok İş Başvurusu

Şok iş başvurusu için buraya tıklayınız. Şok kariyer sayfası üzerinden hızlı iş başvurusu yapabilirsiniz. Şok Marketlerde mağaza elemanı, mağaza yöneticisi, bölge yönetici olarak çalışabilirsiniz.

Şok İş İlanları

Şok iş ilanları için buraya tıklayınız. Şok Linkedin sayfasından açık iş pozisyonlarını inceleyebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Şok İletişim Bilgileri

Şok Adres: Kısıklı Mahallesi Hanımseti Sokak No:35 B/1 Üsküdar İSTANBUL
Şok Telefon Numarası: 0850 221 11 00
Şok Web Sitesi: https://www.sokmarket.com.tr/

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Lise mezunu aktif arac kullanabilen b sınıfı ehliyete sahip olmaktayım.her türlü isi yapabilen beceriye sahibim sizler ile şok market adı altında çalışmak istiyorum zonguldak meşrutiyet mahallesine ikamet ediyorum en yakın mağazada çalışmak istiyorum ise ihtiyacım var yardimci olursanız sevinirim

  2. Lise mezunuyum 1966 doğumluyum bir çok iş deneyimim var en son işimden 3 ay önce ayrıldım İzmir çeşmede ikamet ediyorum Çeşme de ki bir mağazanızda çalışmak istiyorum.

  3. Lise mezunuyum ED ehliyetim var şoförlüğüm çok iyi aracımda var,daha öncede marketlerde çalıştım. 12 sene migros marketlerde güvenlik olarak.şu anda market işi, reoncu veya tezgahtar işi arıyorum.şok marketlerınde çalışmak istiyorum. 50 yaşındayım 5379819069.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu