Kamu İş İlanları

TAİ İş Başvurusu

TAİ iş başvurusu ve personel alımı. TAİ iş ilanları ve açık iş pozisyonlarını listelemek için TAİ kariyer sayfasından faydalanabilirsiniz.

TAİ Hakkında Bilgi

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii Aş, son dönemde bilinen ismi ile TAİ ülkemizde hava platformlarının tasarımını, geliştirilmesini, üretilmesini gerçekleştirmektedir. Gerekli yenilemeleri gerçekleştirirken diğer taraftan satış sonrasında da hizmet vermeye devam eder. Tüm bu faaliyetleri yürütmekte olan oldukça kapsamlı bir teknoloji merkezi olarak faaliyet gösterir. TAİ sadece ülke çapında işler yapmakla kalmaz. Dünyanın pek çok ülkesine yönelik olarak da hizmet vermektedir. Özellikle dünya çapında bulunan en büyük yolcu uçağı olan Airbus A380 ve aynı zamanda A400M gibi askeri nakliye uçaklarının parçalarının üretimini gerçekleştirmektedir. Bunların yanında 2013 senesinde ilk kez uçuş yapmış olan Airbus A350 modeline sahip uçak için de kanatçık üretimi gerçekleştirir.

TAİ her türlü hava ve uzay aracının tasarımını gerçekleştirir. Sadece tasarım yapmaz aynı zamanda üretim de gerçekleştirir. Diğer taraftan üretim ve satış sonrası müşterilerine çok yönlü bir satış sonrası desteği vermektedir. Sahip olduğu derin birikimi ve aynı zamanda uzman kadrosu ile birlikte TAİ oldukça etkin bir merkez olarak çalışmaktadır. TAİ ülkemizde ve yurt dışında yer alan müşterilerin askeri ve aynı zamanda sivil havacılık alanında, uzay sistemleri alanında tüm ihtiyaçları karşılamaya yönelik olacak şekilde faaliyet gösterir.

TAİ tasarım ve teknolojiyi bir arada kullanan ve kapsamlı hizmet veren bir merkezdir. Devamlı olarak iyileşme sürecinden geçmektedir. Küresel alandaki rekabet ortamında varlığını sürdürmek, pazarda sahip olduğu payı artırmak, milli değerleri, ortakları ve çalışanları da dahil olmak üzere bir değer oluşturmak için çalışmaktadır. Gerçekleştirdiği tüm faaliyetler ile başta TSK olmak üzere yerli ve yabancı pek çok müşterisi bulunmaktadır. Tüm bunlar ile birlikte TAİ milli gücümüze güç katan bir marka olmaktadır.

TAİ İş Başvurusu

TAİ iş başvurusu için buraya tıklayınız. TAİ kariyer sayfasında işe alım süreci hakkında bilgi edinebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

TAİ İş İlanları

TAİ iş ilanları için buraya tıklayınız. Bu sayfada TÜSAŞ Tai açık iş pozisyonlarını listeleyebilir ve cv bilgilerinizi kuruma gönderebilirsiniz.

TAİ, bünyesine üniversite mezunu, lise mezunu ve KPSS sınav sonuçlarına göre personel alımları yapmakta olan bir kurumdur. Bunun için TAİ duyurular ve açık iş pozisyonları sayfasını takip edebilirsiniz. İş başvurularınızı tai.com.tr üzerinden yapabilirsiniz.

TAİ İletişim Bilgileri

TAİ Adres: Fethiye Mahallesi, Havacılık Bulvarı No:17 06980 Kahramankazan Ankara
TAİ Telefon Numarası: +90 (312) 811 18 00
TAİ Web Sitesi: https://www.tusas.com/

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. ELEKTRİK TEKNİSYENİYİM İŞ BAŞVURUSU YAPMAK İSTİYORUM 1998-2022 (24 yıl) ALÇAK VE YÜKSEK GERİLİM,SCADA SİSTEMLERİ, OTOMASYON,OTOMATİK KUMANDA,KOMPANZASYON PANO.VB. ORTA VE YÜKSEK GERİLİM KESİCİ, AYIRICI,TRAFO VE AŞIRI AKIM ROLELERİ (SİEMENS,ABB.SCHNEİDER (SEPAM SERİSİ),THYTRONİC,MİCROELECTRİCA,FANOX,PNC,GE,GEPA AŞIRI AKIM RÖLELERİ ABB RTU 540 PROGRAMLAMA ÜZERİNE BİLGİ VE TECRÜBE SAHİBİYİM.AYRICA ELEKTRİK KUVVETLİ AKIM TESİSLERİNDE YÜKSEK GERİLİM ALTINDA ÇALIŞMA İZİN BELGESİNE  (EKAT) SAHİBİM. SAYGILAR SUNARIM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu