Ulaşım İş İlanları

THY İş Başvurusu

THY iş başvurusu için Türk Hava Yolları kariyer sayfasında yer alan iş başvuru formunu doldurun. Türk Hava Yolları iş ilanları ve personel alımı hakkında bilgi.

Türk Hava Yolları Hakkında Bilgi

Türkiye’nin ulusal hava yolu şirketi olan Türk Hava Yolları 1933 senesinde kurulmuştur. Merkezi İstanbul’da olan Türk Hava Yolları çok geniş bir hatta uçuşlar gerçekleştirmektedir. Avrupa, Kuzey Amerika ve Güney Amerika, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Güney Afrika ve Orta Afrika bu uçuş hatlarının ulaştığı noktalar arasında yer almaktadır. Kurulduğu günden bu yana sayısız yolcu taşımış olan Türk Hava Yolları Amerikalı bir havacılık değerlendirme kurumu olan AviRate tarafından yapılan değerlendirmeler neticesinde 2018 senesinde 5 yıldızlı küresel hava yolu ödülünü almaya hak kazanmış olan bir şirkettir. Skytrax 2016 ödüllerinde ise peş peşe olmak üzere 6 kez Avrupa çapında en iyi hava yolu şirketi olarak seçilmiştir.

Türk Hava Yolları Star Alliance grubu üyesi olarak çalışmalarını sürdüren bir hava yolu şirketidir. Dünyada hemen hemen her noktaya uçuşlar düzenleyen Türk Hava Yolları pek çok ülkeden yolcular tarafından verdiği hizmet ile en çok tercih edilen hava yolu şirketlerinden bir tanesi olmayı başarmıştır. Türk Hava Yolları dünya üzerinde toplam 127 ayrı ülkeye uçuşlar düzenler. 49 adet iç hatlar ve 243 adet de dış hatlar olmak üzere toplamda 292 şehre uçuş düzenlenir. 300 adet de havalimanına doğrudan ulaşım sağlar.

Türk Hava Yolları bu günkü başarısını verdiği kusursuz hizmet anlayışı ile sağlar. Özellikle yolculuklarda konforlu bir seçim olarak tercih edilen Türk Hava Yolları aynı zamanda sahip olduğu uçaklarının kalitesi ile de tercih edilen bir şirket olmaktadır. Aynı anda pek çok farklı ülkeye uçuşlar düzenlemekte olan şirket ulusal olarak sahip olduğumuz en kıymetli şirketlerden bir tanesi olmakla birlikte ülke ekonomimiz için de büyük bir kaynak olmaktadır.

THY İş Başvurusu

THY iş başvurusu için buraya tıklayınız. THY insan kaynakları sayfasından online iş başvuru formunu doldurarak iiş başvurusu yapabilirsiniz.

THY kariyer sayfasında işe alım süreci, iş alımı, engelli iş ilanları ve part time iş ilanları gibi konularda bilgi alabilirsiniz.

THY bünyesine devamlı olarak personel alımı yapmaktadır. THY kargo bölümü iş başvurusu, mühendis alımı, iş güvenliği uzmanı alımı, kabin memuru alımı, temizlil personeli alımı gibi bir çok farklı pozisyona personel almaktadır.

THY İş İlanları

THY iş ilanları için buraya tıklayınız. THY Linkedin sayfasından açık iş pozisyonlarını listeleyerek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Türk Hava Yolları İletişim Bilgileri

Türk Hava Yolları Adres: Türk Hava Yolları Genel Yönetim Binası, Atatürk Havalimanı, Yeşilköy, 34149 İstanbul
Türk Hava Yolları Telefon Numarası: +90 212 463 63 63
Türk Hava Yolları Web Sitesi: https://www.turkishairlines.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu