Hizmet Sektörü

TK Holding İş Başvurusu

TK Holding iş başvurusu için kariyer sayfası üzerinden online iş başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. TK Holding iş ilanları içerisinden kendinize uygun bir pozisyon seçerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

TK Holding Hakkında Bilgi

TK Holding’in açılımı Tarım Kredi Holding şeklindedir. TK Holding’i kısaca özetlemek gerekirse Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri’nin sahip olmuş olduğu firmaları temsil etmekte olan ana şirkettir. Böylelikle ülkemizde tarımsal sektörde yer alan en güçlü ve en büyük şirketleri temsil eden bir kurumdur. Her zaman kendini geliştiren bir kurum olan Tarım Kredi Holding, Türkiye’den aldığı güçle en iyiye ulaşmayı hedeflemektedir.

TK Holding tarım, hayvancılık, sanayi alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu alanlara ek olarak perakende ve lojistik sektöründe de boy göstermektedir. Her geçen gün yeni fırsatları değerlendiren Tarım Kredi Holding, içerisinde bulunduğu şirketlerle kendisine stratejik bir yol haritası çizmiştir.

Tarım Kredi Holding bünyesinde yer alan 13 grup şirketiyle faaliyetlerini devamlı olarak arttırmakta ve gelişmeye yönelik bir politika izlemektedir. Bu alandaki en güçlü şirketlerden bir tanesi olma özelliğini taşımaktadır. TK Holding’in yüzde yüz hissedarı olan Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri 1.5 milyon çiftçi ortağı ile sektörde güçlü bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir ve günden güne daha da güçlenmektedir.

TK Holding İş Başvurusu

TK Holding iş başvurusu için buraya tıklayınız. TK Holding insan kaynakları ve kariyer sayfasında online iş başvuru formu bulunmaktadır. Bu sayfada açık iş pozisyonlarını inceleyebilir ve kendinize uygun olan bir pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz. Özgeçmiş bilgilerinizi sisteme yükleyerek iş olanaklarından faydalanabilirsiniz. Sisteme üye olduğunuzda önceki başvurularınızı görebilir ya da cv dosyanızı güncelleyebilirsiniz.

TK Holding İş İlanları

TK Holding iş ilanları için buraya tıklayınız. TK Holding’e Linkedin üzerinden de iş başvurusu yapabilirsiniz. Güncel ilanları Linkedin üzerinden takip ederek başvurunuzu bu sayfa üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

TK Holding İletişim Bilgileri

TK Holding Adres: Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Poligon Caddesi No:8A, Buyaka2 Sitesi Kule-1 Kat:11 İç Kapı No: 42, Ümraniye /İSTANBUL
TK Holding Telefon Numarası: +90(216) 350 50 62
TK Holding Web Sitesi: https://www.tkholding.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu