Otomotiv İş İlanları

Tofaş İş Başvurusu

Tofaş iş başvurusu için Tofaş kariyer sayfası üzerinden online iş başvurusunu doldurabilir ve güncel Tofaş iş ilanlarını listeleyebilirsiniz. Tofaş engelli iş başvurusu ve diğer iş olanakları için sayfamızdaki detayları inceleyebilirsiniz.

Tofaş Hakkında Bilgi

Tofaş ilk olarak 1968 senesinde Koç topluluğundan Vehbi Koç tarafından kurulmuştur. Üretim yeri Osmangazi’de bulunmaktadır. Tofaş otomobil fabrikası ortaklı bir yapıya sahip şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Tofaş bünyesinde hem binek otomobil üretimi hem de hafif ticari araçların üretimi aktif olarak gerçekleşmektedir. Türkiye’deki otomotiv sanayisinde en büyük üreticilerden bir tanesi olan Tofaş yıllık olarak 450 bin araçlık bir kapasite ile faaliyet göstermektedir. Sahip olduğu bu geniş üretim kapasitesi ile birlikte Tofaş ciddi bir istihdam sağlamaktadır. Mevcut durumda Tofaş bünyesinde çalışmakta olan personel sayısı 10 binin üzerindedir.

Tofaş kuruluşunun üzerinden uzun bir zaman dilimi geçmesinden dolayı otomotiv sektöründe güçlü ve köklü kuruluşlardan bir tanesidir. Özellikle ülkemiz otomotiv sektörü için öncü konumda yer almaktadır. Tofaş bünyesinde Ford Türkiye, Otosan, Lancia, Alfa Romeo, Maserati, Ferrari, Jeep ve Anadol gibi pek çok markanın satışını gerçekleştirmek ile birlikte aynı zamanda satış sonrası operasyonlarında da rol oynamaktadır. Bunların dışında Tofaş kendi bünyesinde kurmuş olduğu Otoeksper isimli bir markanın da sahibidir. Bu marka aracılığı ile Tofaş ikinci el ürünlerin satışını da gerçekleştirir.

Tofaş günümüzde çok sayıda ülkeye ihracat gerçekleştirir. Bu ülkelerin 80’i bulduğunu söylemek mümkün. 2013 senesi verilerine göre değerlendirirsek Tofaş 160 bin tane araç ihracatı gerçekleştirmiştir. Ülkemizdeki üretim faaliyetlerinin otomotiv alanında %22’lik bir dilimi Tofaş tarafından karşılanmaktadır. Tofaş merkezi İstanbul’un Şişli semtinde bulunmaktadır. Yönetim kurulu başkanlık görevini ise Ömer Koç yerine getirmektedir. Türkiye’de otomotiv sektörü denildiğinde akla ilk gelen isimlerden bir tanesi olan Tofaş ülkemizde sektörün gelişmesi için önemli çalışmalar yapmış ve günümüzde de bu çalışmalara devam ederek öncü konumda yer alan bir marka olmaktadır.

Tofaş İş Başvurusu

Tofaş iş başvurusu için buraya tıklayınız. Tofaş kariyer sayfasında nasıl iş başvurusu yapacağınız hakkında bilgiler bulunmaktadır. Yeni mezunlar için iş başvurusu, kalifiye personel alımı ve diğer detaylar için bu sayfayı inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfa üzerinden Tofaş’a staj başvurusu da yapabilirsiniz.

Tofaş İş İlanları

Tofaş iş ilanları için buraya tıklayınız. Koç Kariyerim, kariyer.net dışında Linkedin üzerinden de Tofaş iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bursa Tofaş Engelli İş Başvurusu

Bursa Tofaş engelli iş başvurusu için üst kısımda yer alan linklerden faydalanabilirsiniz. Tofaş, bünyesine engelli personel alımı yapmaktadır. Güncel iş ilanları için üst kısımdaki linkleri inceleyiniz.

Tofaş İletişim Bilgileri

Tofaş Adres: Büyükdere Cad. No: 145 Tofaş Han, 34394 Zincirlikuyu, İstanbul
Tofaş Telefon Numarası: +90 (212) 275 33 90
Tofaş Web Sitesi: https://www.tofas.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu