Mağaza İş İlanları

Tuğba Kuruyemiş İş Başvurusu

Tuğba Kuruyemiş iş başvurusu için online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Tuğba Kuruyemiş iş ilanları ve personel alımı için sitemizdeki detayları inceleyebilirsiniz.

Tuğba Kuruyemiş Hakkında Bilgi

Tuğba Kuruyemiş, 1 Aralık 1980 senesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Tek bir bölgede açıldıktan sonra Türkiye’nin farklı bölgelerinde de kendini göstermiş ve Türkiye genelinde tanınmış bir marka olmayı başarmıştır.

Tuğba Kuruyemiş’in üretimleri Aydın’da yer alan topmada 25.000 metrekare olan kapalı alanda gerçekleştirilmektedir. Bu üretim tesisinde toplamda 550 personel çalışmaktadır. Bu üretim tesisinde üretilen kuruyemiş ve lokum çeşitleri bir çok il ve ilçeye gönderilmekte ve Tuğba Kuruyemiş mağazaları üzerinden müşterilere sunulmaktadır.

Başta Aydın olmak üzere İzmir, İstanbul, Manisa, Balıkesir, Muğla, Samsun, Eskişehir, Ankara, Antalya, Kütahya, Uşak gibi illerimizde Tuğba Kuruyemiş mağazaları bulunmaktadır. Toplamda 26 il ve ilçede yer alan çeşitli şubelerde 500 üzerinde çalışanı bulunan Tuğba Kuruyemiş, yatırımlarını her geçen gün daha da büyütmekte ve daha fazla bölgede bayilikler açmaktadır. Tuğba Kuruyemiş’in ana hedefi Türkiye’nin tüm bölgelerinde mağazalar açmak ve aynı zamanda insanlara iş olanağı sunarak istihdam oluşturmaktadır.

Tuğba Kuruyemiş mağazalarında satılan ürünler en taze ve en kaliteli şekilde müşterilere ulaşmaktadır. Gerek tedarik zinciri olsun gerekse saklama koşullarında olsun en son teknolojik ekipmanlar kullanılmaktadır.

Tuğba Kuruyemiş İş Başvurusu

Tuğba Kuruyemiş iş başvurusu için buraya tıklayınız. Tuğba Kuruyemiş insan kaynakları sayfasında bulunan online iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi firma insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Tuğba Kuruyemiş İş İlanları

Tuğba Kuruyemiş iş ilanları için buraya tıklayınız. Tuğba Kuruyemiş iş ilanlarını Linkedin üzerinden de takip edebilir ve online şekilde başvurabilirsiniz. Cv bilgilerinizi Tuğba Kuruyemiş insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Tuğba Kuruyemiş Aydın Fabrika İletişim Bilgileri

Tuğba Kuruyemiş Adres: Kurtuluş Mah. Adnan Menderes Blv. No:46/D Efeler / AYDIN
Tuğba Kuruyemiş Telefon Numarası: 0850 644 09 09
Tuğba Kuruyemiş Web Sitesi: https://www.tugbakuruyemis.com.tr/bizeulasin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu