Gıda Sektörü İş İlanları

Uçantay Gıda Akhisar İş Başvurusu

Uçantay Gıda Akhisar iş başvurusu için Uçantay Gıda kariyer sayfasında yer alan online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Uçantay Gıda Akhisar iş ilanları ve personel alımı.

Uçantay Gıda Hakkında Bilgi

Uçantay Gıda özellikle çocuklara yönelik olarak ürünler üretmektedir. Onların zihinsel gelişimine ve oluşumuna pozitif katkı sağlayabilecek ürünler üretmeyi hedef edinmektedir. Uçantay Gıda Akhisar ilk olarak 2010 senesinde kurulmuştur. O tarihten bu yana ciddi başarılar elde etmiştir. Kurulduğundan bu zamana kadar Uçantay Gıda Akhisar ülkemizde distribütörlük ve bayilik sistemini geliştirmeye devam etmektedir. Ayrıca dünya çapında da faaliyetleri bulunan Uçantay Gıda Akhisar 7 ayrı kıtaya ihracat gerçekleştirmek için yola çıkmaktadır.

Uçantay Gıda Akhisar Manisa’da yer alan 8 bin 500 metrekarelik bir alanda kurulmuş büyük bir üretim tesisine sahiptir. Bu üretim tesislerinde toplam 250 personel ile çalışmalarını sürdürür. Uçantay Gıda Akhisar sürdürülebilir iş modelleri geliştirmektedir. Özellikle inovatif ürünlerin üretimini gerçekleştirerek Candy Toys ve eğlencelik ürün kategorilerinde Türkiye, Balkanlar ve Ortadoğu’da sektörün lideri konumunda olmayı hedeflemektedir. Dünya çapında ise bu sektörde yer alan ilk üç firmadan biri olmayı hedeflemektedir.

Uçantay Gıda Akhisar temel amaç olarak çocukları mutlu etmeyi hedef edinmektedir. Bunun için ise oyuncak, sticker ve şeker gibi üç unsuru bir araya getirmekte ve en iyi, en kaliteli olanı sunmayı hedefler. Özellikle üretimini gerçekleştirdiği bu ürünlerin çocukların gelişimine katkı sağlayan ürünler olmasını da önemsemektedir. Eğitici ve öğretici olan ürünlere öncelik vermekte, bu alandaki çalışmalarını da artırmakta, yeni ürünler geliştirmektedir. Uçantay Gıda Akhisar pek çok markete oyuncaklı şeker üretimi yapar. Bu marketler arasında zincir marketler, yerel ve aynı zamanda ulusal marketler de yer alır. Uçantay Gıda Akhisar bu ürünlerin yanında ayrıca fast food firmaları için de oyuncak üretimi gerçekleştirmektedir. Bu sayede oyuncak sektöründe lider konumdaki firmalardan bir tanesi olmuştur.

Uçantay Gıda Akhisar İş Başvurusu

Uçantay Gıda Akhisar iş başvurusu için buraya tıklayınız. Karşınıza çıkan online iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi sisteme gönderin. Uçantay Gıda insan kaynakları gerekli olduğu durumda cv havuzundan seçilecek olan adayları belirler ve sizi mülakat için davet ederi. Uçantay Gıda iş süreci bu şekilde ilerlemektedir. Uçantay Gıda’da 250 üzerinde personel çalışmaktadır.

Uçantay Gıda İletişim Bilgileri

Uçantay Gıda Adres: Kayalıoğlu Mah. Organize Sanayi Bölgesi 2. Cad. No:11 Merkez Akhisar Manisa
Uçantay Gıda Telefon Numarası: +90 236 427 22 62
Uçantay Gıda Web Sitesi: https://www.ucantay.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu