Fabrika İş İlanları

Vestel İş Başvurusu

Vestel iş başvurusu için firmaya cv bilgilerinizi hızlı bir şekilde gönderin. Manisa Vestel iş başvurusu ve online iş başvuru formu, güncel iş ilanları için sayfamızdaki direktifleri takip ediniz.

Vestel Hakkında Bilgi

Vestel markasının ilk ortaya çıkışı 1984 senesine dayanır. Bu tarihte başlayan çalışmalar 1994 senesine kadar bu şekilde devam etmiş ve 1994 senesi itibari ile Zorlu Holding bünyesine katılmıştır. Vestel üretim tesisleri Manisa ilinde yer almaktadır. Burada Vestel City olarak faaliyet göstermekte olan tesislerde çok sayıda kişi istihdam olanağı elde etmektedir. 1.1 milyon metrekarelik büyük bir alan üzerinde konumlanmış olan tesislerde tek bir noktadan üretim gerçekleştirmekte olan sayılı markalardan biri olma özelliğine sahiptir.

Vestel 1994 senesinde Zorlu bünyesine katıldıktan sonra faaliyetlerine hız kazandırmış ve çok boyutlu bir yapı haline gelmiştir. Vestel Şirketler Grubu bünyesinde bilgi teknolojileri, savunma sanayi ve aynı zamanda elektrik elektronik gibi kategorilerde çalışmalar sürdürülmektedir. Tüm bu alanlarda üretim faaliyetleri devam ederken aynı zamanda satış ve pazarlama aşamalarında da çalışmalara aktif olarak devam edilmektedir. Bu sayede Vestel City kapsamlı bir hizmetin adresi olmaktadır.

Vestel bünyesinde çeşitli markalar da yer alır. Bu markalar arasında SEG en çok bilinenler arasındadır. Rusya’da da satılan bir Alman markası olan SEG, yine Rusya’da da satılan bir Türk markası olan Regal ve İngiltere asıllı bir beyaz eşya markası olan Electra gibi markalar Vestel bünyesinde yer almaktadır. Tüm bu markalarda da aynı kalitede nitelikli ürünler ortaya çıkmaktadır. Bunların dışında farklı kategorilerde ürünleri bulunan çok daha farklı markalar da yer alır. Vestel özellikle bu markalar ve asıl markasında sahip olduğu ar – ge merkezleri ile de dikkatleri üzerine çeken bir marka. Toplamda 3 tanesi elektronik alanında, 1 tanesi beyaz eşya alanında özel olarak çalışmalar sürdürmekte olan 8 ayrı araştırma ve geliştirme merkezinin de sahibidir.

Vestel İş Başvurusu

Vestel iş başvurusu için buraya tıklayınız. Bu sayfa üzerinden üyelik açarak online iş başvurusu yapabilirsiniz. Eğer daha önce üyelik açtıysanız, üyelik bilgilerinizi girerek sisteme giriş yapabilir ve cv bilgilerinizi Vestel İnsan Kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Vestel beyaz yaka ve mavi yaka iş başvurusu için bu sistemi kullanabilirsiniz.

Vestel Mavi Yaka İş Başvurusu Formu

Vestel mavi yaka iş başvurusu formu için buraya tıklayınız. Vestel mavi yaka iş başvuru formunu doldurarak direk olarak firmaya cv ve özgeçmiş bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Vestel Manisa Fabrikası iş başvurusu için bu formu doldurmanız yeterlidir. İhtiyaç olması halinde size geri dönüş yapılacaktır.

Vestel İş İlanları

Vestel iş ilanları için buraya tıklayarak Linkedin sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Vestel Linkedin üzerinden cv dosyanızı firma insan kaynaklarına hızlı şekilde gönderebilir ve Vestel iş ilanlarını bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Vestel İletişim Bilgileri

Vestel Adres: Levent 199 Büyükdere Caddesi No:199 34394 Şişli/İSTANBUL
Vestel Telefon Numarası: 0850 222 4 123
Vestel Web Sitesi: https://www.vestel.com.tr/

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Merhaba ben Biray Bulut 74 doğumlu evli ve iki kız annesiyim yaşları 18 ve 20 okul devam ediyor ben 10 sene Egeli ortapede çalıştım Vestel bana iyi gelecek ihtiyacın var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu