Gsm Şirketleri İş İlanları

Vodafone İş Başvurusu

Vodafone iş başvurusu yaparak kariyerinizi Vodafone şirketinde sürdürebilirsiniz. Vodafone iş ilanları, çağrı merkezi iş başvurusu ve diğer açık iş pozisyonları hakkında bilgiler.

Vodafone Hakkında Bilgi

Merkezi Birleşik Krallıkta bulunmakta olan ve 1991 senesinde kurulmuş olan Vodafone uluslararası alanda faaliyet göstermekte olan bir telekomünikasyon şirketidir. Ernest Harrison ve Gerald Whent tarafından kurulmuş olan şirket günümüzde mevcut CEO’su olan İngiliz asıllı Nick Read tarafından yönetilmektedir. Tüm dünyada faaliyet göstermekte olduğu gibi ülkemizde de uzun bir süredir Vodafone aktif olarak kullanılan hatlardan bir tanesidir. Vodafone Türkiye’de aktif olarak kullanılmakta olan 3 büyük GSM operatöründen bir tanesidir.

Vodafone Türkiye ilk olarak 24 Mayıs 2006 tarihinde aktif olarak hizmete açıldı. TMSF’nin Telsim’e el koymasının ardından 2005 senesinde açık arttırma yöntemi ile Vodafone’a satıldı. 2006 senesinde de bu şekilde çalışmalara resmen başlanmış oldu. Bu sürecin ardından ilk olarak hizmete başlandığı dönemde şirket ismini kullanıcı yönünde Telsim Vodafone olarak kullanmakta idi. Ancak bir süre sonra Vodafone olarak ismini güncellemiş ve o saatten sonra bu isim ile devam etmiştir.

Vodafone ülkemizde kısa sürede çok sayıda aboneye ulaşmayı başarmış ve pek çok açıdan müşteriler tarafından beğenilen bir hat haline gelmiştir. 2G, 3G, 4G, LTE, VOlte, HSPA, GPRS, EDGE, SMS, MMS, MVS, Bas Konuş gibi pek çok hizmeti bünyesinde vermektedir. Aynı zamanda telesekreter hizmeti de sunulmaktadır. Vodafone bir mobil telekomünikasyon şirketi olarak müşteri sayılarına göre kıyaslanacak olursa ülkemizde ikinci büyük mobil iletişim şirketi olmaktadır. Toplamda 24 milyonun üzerinde abonesi bulunur. Pek çok kişi için de istihdam kaynağı olmuş olan Vodafone ülke çapında 3 bin 300 kişiyi istihdam etmenin yanı sıra aynı zamanda 1260 adet de cep merkezine sahip olarak ülkenin her bir noktasına hizmet götürmeye devam etmektedir.

Vodafone İş Başvurusu

Vodafone iş başvurusu için buraya tıklayınız. Vodafone kariyer sayfasında açık iş pozisyonlarını görebilir ve sisteme üye olarak özgeçmiş dosyanızı Vodafone insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Vodafone çağrı merkezi iş başvurusu, müşteri hizmetleri iş başvurusu, Vodafone bayi iş ilanları ve diğer ilanlar için Vodafone insan kaynakları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Vodafone İş İlanları

Vodafone iş ilanları için buraya tıklayınız. Vodafone Linkedin sayfasından iş ilanlarını görebilir ve size uyan bir iş pozisyonuna online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Vodafone İletişim Bilgileri

Vodafone Adres: Maslak Mah. AOS 55. Sk 42 Maslak B Blok Sit. No: 4/665 Sarıyer İstanbul
Vodafone Telefon Numarası: +90 212 367 00 00
Vodafone Web Sitesi: https://www.vakifbank.com.tr/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu