Hizmet Sektörü

Yeni Anadolu Madencilik Soma İş Başvurusu

Yeni Anadolu Madencilik Soma iş başvurusu nasıl yapılır? Yeni Anadolu Madencilik işçi ve personel alımı hakkında bilgiler.

Yeni Anadolu Madencilik Hakkında Bilgi

Yeni Anadolu Madencilik 1955 yılında Amasya’nın Merzifon ilçesinde kurulmuştur. Kömür üretim ve madencilik alanında ülkemizin en eski ve köklü kuruluşlarından olan Yeni Çeltek Kömür ve Madenciliğin girişimleri ve Türkiye Şeker Fabrikaları’nın öncülüğünde kurulmuştur. Kurulduktan 10 yıl sonra Yozgat Sorgun işletmesini de satın almıştır.

Yeni Anadolu Madencilik her geçen yıl daha da büyümeyi hedefleyen bir kurum haline gelmiştir. İşletmelere daha iyi bir hizmet sunmak için 1975 senesinde Ankara’da Genel Müdürlük kurmuştur. Firmalarla iletişime geçmek ve ihtiyaçları en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak amacıyla bu genel merkez üzerinden faaliyetlerini sürdürmüştür.

Yeni Anadolu Madencilik ilk kurulduğu yıllardaki amacı Türkiye Şeker Fabrikalarına kömür temini yapmaktı. Yine bölgede yer alan işletmelerin kömür ihtiyaçlarını gidermekti. Daha sonra bir çok il ve ilçede hizmetlerini büyütmüş ve bir çok kurumun ihtiyacını eksiksiz gidermiştir.

Tecrübeli ekibi ve son teknoloji sistemiyle ülkemizde faaliyetlerini sürdüren Yeni Anadolu Madencilik, yerli ve milli enerji politikası ile sektörde söz sahibi kurumlardan biri haline gelmiştir. Yeni Anadolu Madencilik toplamda 14 maden sahasında deneyimli ekibi ile faaliyetler göstermektedir.

Yeni Anadolu Madencilik Soma İş Başvurusu

Yeni Anadolu Madencilik Soma iş başvurusu için buraya tıklayınız. Yeni Anadolu Madencilik güncel iş ilanlarını Linkedin üzerinden takip edebilirsiniz. Yeni Anadolu Madencilik iş başvurusunu isterseniz bizzat firmaya giderek de yapabilirsiniz.

Yeni Anadolu Madencilik Soma İletişim Bilgileri

Yeni Anadolu Madencilik Soma Adres: Adil, 45500 Soma Manisa
Yeni Anadolu Madencilik Soma Telefon Numarası: 0536 772 05 80
Yeni Anadolu Madencilik Soma Web Sitesi: http://yenianadolumadvetek.com/

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Aydın nazilli fernas şirketinde calistim pre fabrik usatasiyim kendime güveniyorum bu işi emekli olana kadar istiyorum

  2. Manisa Soma’da oturyorum madende bir işe girmek istiyorum yer altında çalıştım Soma komurleri atabacalarinda ben askere gittim ondan sonra maden faciası oldu birdaha işe giremedim madene yasim 29 evli ve ,3 çocuğum var yeni Anadolu şeflerinden ve müdürlerinden yardım istiyorum madende yeraltinda bir iş istiyorum 0552 595 20 78

  3. Savaştepe de oturuyorum 23 yaşındayım 1 senedir İmbat ta çalıştım 6 ay bursa Mustafa Kemal paşa da çalıştım yeni Anadolu’nun şartları çok iyi diyorlar o yüzden orayı herkes öneriyor Allah rızası için yardımcı olacak birisi varmı arkadaşlar şuan bostayim yeraltında çalışmak istiyorum elimden her iş gelir gücümün yettiğin den fazlasından yapmaya gayret gösteriyorum sizden ricam zor durumdayım borçların da var şuan nişanlandim o yüzden baya biraz borç altında kaldım Allah rızası için yardımcı olursanız sevinirim

  4. Ben fernas yemekanede engelli personel olarak 3 yıldır çalışmaktayım fakat normal insanlardan daha fazla çalışmaktayım bu yüzden buradan ayrılmak istiyorum burada temizlik görevlisi olarak çalışıyorum fakat her yere giriyorum her şeyi yapmaktayım ben istiyorum ben temizlik görevlisiyim görevim o olmasını istiyorum bu yüzden şirketinizden bana yardımcı olmanızı engelli personel alımı olduğunda benide değerlendirmenizi rica ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu