Holding İş İlanları

Yıldız Holding İş Başvurusu

Yıldız Holding iş başvurusu yapmak için güncel Yıldız Holding iş ilanları arasından bir pozisyon seçerek cv dosyanızı firma insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Yıldız Holding Hakkında Bilgi

Sabri Ülker tarafından kurulmuş olan Yıldız Holding Ülker markasını da bünyesinde barındırmakta olan bir ticaret kuruluşudur. Gıda, perakende, gayrimenkul, ambalaj, elektronik ticaret, araştırma ve geliştirme ve kişisel bakım kategorilerinde faaliyetler göstermektedir. Alt kuruluşlarından bazıları Ülker Bisküvi, Ülker Çikolata, Gözde Girişim, Bizim Toptan, Şok Market, Aytaç, Penta Teknoloji ve Godiva Chocolate’dir. Yıldız Holding oldukça büyük bir kuruluş olup çeşitli yerlerde bulunan çok sayıdaki üretim tesisleri ve aynı zamanda dağıtım ve hizmet ağı da birlikte olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde toplamda 63 bin 500 çalışanı istihdam etmektedir.

Yıldız Holding büyük bir ihracat faaliyeti yürütmektedir. 2019 senesi verilerine göre Yıldız Holding 520 milyon Dolarlık bir ihracat gerçekleştirmiştir. 2016 senesinde holding bünyesinde yer alan ünlü markalarından Godiva, McVities ve Ülker markalarını Pladis çatısı altında bir araya getirmiştir. Bu markalardan biri olan Godiva’yı 2007 senesinde satın alan Yıldız Holding bu alım için 850 milyon dolarlık bir ödeme yapmıştır.

Yıldız Holding bünyesinde 49 ayrı ürün kategorisi yer almaktadır. Bu 49 kategori bünyesinde ise 300’den fazla markanın üretimini gerçekleştirir. Bu markalara ait olmak üzere ürün çeşitliliği de 2 bin 700’ü bulmaktadır. Bu değerler ile birlikte Yıldız Holding oldukça kapsamlı ve nicelik açısından yüksek bir üretim faaliyeti gösterir. Yıldız Holding toplamda 68 adet fabrikaya sahiptir. Bu fabrikalardan 23 tanesi yurt dışında yer almaktadır. Geriye kalan fabrikalar ise Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunur. Sosyal sorumluluk açısından da faaliyetler gösteren holding 100 bin çiftçiye iş imkanı sağladığı gibi yerli tarım üreticisine de destek vererek 500 binden daha fazla aileye katkı sağlamaktadır.

Yıldız Holding İş Başvurusu

Yıldız Holding iş başvurusu yapmak için buraya tıklayınız. Bu sayfada direk olarak iş başvuru formu bulamazsanız buraya tıklayarak Linkedin sayfasına giriş yapınız. Üyeliğiniz varsa sisteme girerek direk olarak Yıldız Holding iş ilanlarını görebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yıldız Holding İletişim Bilgileri

Yıldız Holding Adres: Kısıklı Mahallesi Ferah Caddesi No: 1 34692 Büyük Çamlıca İstanbul
Yıldız Holding Telefon Numarası: 0216 524 29 00
Yıldız Holding Web Sitesi: https://www.yildizholding.com.tr/

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu