Mağaza İş İlanları

Zara İş Başvurusu

Zara iş başvurusu yaparak kariyerinizi Zara’da sürdürebilirsiniz. Zara iş ilanları içerisinden size uygun bir pozisyon seçerek online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Zara Hakkında Bilgi

Zara dünyaca ünlü bir tekstil markasıdır. İlk olarak 1975 senesinde üç ayrı kişinin ortaklığı neticesinde kurulmuştur. Zara merkezi İspanya’da yer alan bir İspanyol markasıdır. Yerel bir marka olarak doğmuş ancak yıllar içinde bu durum değişmiştir. Şimdilerde Zara dünya çapında en çok bilinir olan ve çok sayıda ülkenin pek çok şehrinde büyük mağazaları yer alan bir markadır. Genel olarak ürünleri giyim üzerinedir. Ancak bunun dışında aksesuar kategorisinde de ürünleri mevcut olan markanın aynı zamanda çanta ve ayakkabıları da bulunmaktadır. Giyim ve aksesuar kategorilerinin dışında Zara markasının aynı zamanda Zara Home adı altında ürünleri de bulunmaktadır. Bu kategoride de ev tekstili ve ev eşyalarına, aksesuarlarına yönelik olacak şekilde ürünleri piyasaya sürmektedir.

Zara dünya çapında en büyük 3 büyük hazır giyim markasından bir tanesidir. Bu açıdan giyim kategorisinde dünya devi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. 2017 senesi verilerine göre Zara toplam 93 ayrı ülkede satış yapan bir markadır. Bu 93 ülke üzerinde toplamda 2 bin 200 adet mağazası vardır. Dünya çapında olduğu gibi ülkemizde de en çok sevilen markalardan bir tanesi olmaktadır. Türkiye’de toplam 42 adet Zara mağazası vardır.

Zara İspanyol grubu olan Inditex grubunun bir üyesidir. Bu grupta Massimo Dutti, Pull and Bear, Oysho, Uterque, Stradivarius, Bershka gibi markalar da yer almaktadır. Zara bu markalar içinde en büyük ve en çok tercih edilen üye olmaktadır. Dünya çapında yer alan 2 binden fazla mağazası ve ülkemizdeki 42 adet mağazası ile birlikte Zara mağazalarında çok sayıda personel de iş imkanı elde etmektedir. Zara erkek, kadın, çocuk ve bebek giyimine yönelik ürünlere sahiptir.

Zara İş Başvurusu

Zara iş başvurusu için buraya tıklayınız. Zara kariyer sayfası içerisinde yer alan online iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi Zara insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Zara part time iş başvurusu ve daha fazlası için bu sayfayı kullanabilirsiniz.

Zara İş İlanları

Zara iş ilanları için buraya tıklayınız. Zara Linkedin sayfasından açık pozisyonlarını listeleyerek size uygun bir iş alanına başvuru yapabilirsiniz.

Zara İletişim Bilgileri

Zara Adres: Nispetiye Mah Aytar Cad, Başlık Sk. No:3 D:3, 34340 Beşiktaş İstanbul
Zara Telefon Numarası: (0212) 386 81 00
Zara Web Sitesi: https://www.zara.com/

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. %50 engeliyim çalışmıyorum LC vayikide çalıştım Cevahir AVM irfan memnun kalmadım size başvuruyom beni işe alıp deneyin05356813230

  2. SATIŞ ELEMANI KASİYER YÖNLENDİRME PERSONELİ OLMAK ÜZERE İŞ ARAMAKTAYIM BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu